فهرست دسته بندی
سبد خرید شما

پیشنهادات ویژه

مجموعه لوپ مارکتی Market Loops
جدید حراج -35 %
برند: iransample
اینبار بعد از پکیج های بی نظیر سمپل مارکتی و سمپل مارکتی ورژن 2 و پکیج بی نظیر لوپ مارکتی را برای شما عزیزان قرار داده ایمقطعا همه ی تنظیم کننده ها به دنبال صدادهی حرفه ای و جذاب برای آثار خود هستند و این رمز موفقیت همه ی آنهاست بخصوص امروزه با شکل گیری فضای جدید در موسیقی پاپ کشور و تنظیم کنندگ..
439,000 تومان 680,000 تومان
مجموعه لوپ بندری و بستکی مدرن Bandari Bastaki Modern loops
جدید حراج -30 %
برند: iransample
امروزه با شکل گرفتن موزیک های به اصطلاح مارکتی و مدرن در سطح دنیا و بخصوص کشور خودمان موسیقی های محلی و فولکلور نیز رفته رفته با استایل های جدید ترکیب شده و طبق زائقه ی نسل های جدید تغییر شکل داده اند به عنوان مثال در سبک و استایل های بندری تنظیم کنندگان جوان و هنرمندی نظیر معین راهبر، فتاح فتحی، شج..
899,000 تومان 1,280,000 تومان
مجموعه لوپ جیمبی بندری Djembe Bandari
حراج -10 %
برند: iransample
در این بخش جذاب با پکیج ارزشمند لوپ جیمبی بندری در خدمت شما همراهان وبسسایت ایران سمپل هستیم این پکیج ارزشمند بصورت حرفه ای توسط نوازندگان حرفه ای جنوب کشور و در استودیوی پژواک خلیج فارس با مدیریت استاد امید محبی رکورد و مستر شده اند که در 4 تمپوی مختلف و با استایل های نوازندگی متنوع این لوپ های ارز..
699,000 تومان 780,000 تومان
مجموعه لوپ و ریتم 6.8 ایرانی
حراج -10 %
برند: iransample
اینبار با یک محصول بسیار ویژه و پر طرفدار همراه شما مشتریان عزیز ایران سمپل هستیم بی شک یکی از پر کاربردترین و پرطرفدار ترین بخش های دنیای لوپ و سمپل برای ما ایرانی ها ریتم های شیش و هشت و ایرانی می باشند …که برای ساخت کار هایی با تم شاد قطعا به آنها نیاز خواهیم داشت در این بخش ما پک ویژه و ..
399,000 تومان 445,000 تومان
مجموعه سمپل مارکتی ورژن 2 . Market Samples Vol2
حراج -14 %
برند: iransample
اینبار بعد از پکیج بی نظیر سمپل مارکتی... ورژن 2 و تکمیل تر همان محصول را برای شما عزیزان قرار داده ایمقطعا همه ی تنظیم کننده ها به دنبال صدادهی حرفه ای و جذاب آثار خود هستند و این رمز موفقیت همه ی آنهاست بخصوص امروزه با شکل گیری فضای جدید در موسیقی پاپ کشور و تنظیم کنندگان موفق در این حیطه الگو..
255,000 تومان 295,000 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)