فهرست دسته بندی
سبد خرید شما

دانشنامه ایران سمپل RSS Feed

iransample-admin 20 Nov 0 104
Mixing: ترکیب و میکس کردن صداها و ابزارهای موسیقی با یکدیگر تا یک صدای نهایی و هماهنگ بسازد. Mastering: فرآیند نهایی‌سازی و تنظیم صداهای ضبط شده تا به شکل حرفه‌ای و استاندارد منتشر شود. Arrangement: تنظیم و ساختاردهی قطعات مو..
iransample-admin 14 Oct 0 114
در حالی که جهان می‌پرسد آیا زمان محدود کردن قرار گرفتن در معرض هوش مصنوعی برای بشر فرا رسیده است، ما می‌پرسیم آیا زمان آن رسیده است که هوش مصنوعی را در معرض محدودیت‌ها قرار دهیم؟ وقت آن است که مستر خود را خودکار کنیدAI Mast..
iransample-admin 04 Oct 0 104
لوپ و سمپل (Loop and Sample) به دو مفهوم مختلف در موسیقی اشاره دارد:1. لوپ: یک لوپ در موسیقی به یک قطعه کوتاه از صدا یا ریتم اشاره دارد که به صورت تکراری پخش می‌شود. لوپ‌ها برای افزایش طول و تنظیم تکرار صدا، ریتم و همچنین ب..
iransample-admin 14 Sep 0 155
معرفی محصولNative Instruments عرضه‌ی رسمی Kontrol S-Series MK3 را اعلام کرده است، که مجموعه‌ای به‌روزرسانی‌شده از کنترلرهای MIDI سری S است. که شامل 3 مدل 49، 61 و 88 کلاویه می باشند، و هر کدام همگام سازی یکپارچه با ابزارهای..
iransample-admin 14 Sep 1 134
1.انتظار کامل از پریست ها !همیشه قرار نیست پریست ها به درستی عمل کنند تنظیمات مختلف اکولایزر و داینامیک های ترک را امتحان کنید – در حالی که دیگر ترک ها پلی می شوند – تا بتوانید صدا را هرچه بیشتر بهینه کنید. بعضی وقت ها خوب ..
iransample-admin 20 Jul 0 208
در دنیای موسیقی و صدابرداری ، انواع کابل‌های مختلفی برای اتصال و انتقال صدا استفاده می‌شود. برخی از انواع کابل‌های معمول آن عبارتند از:کابل TRSTRS (Tip-Ring-Sleeve) یک نوع کابل استریو است که دارای سه قطب مثبت (Tip)، منف..
iransample-admin 08 Apr 0 324
کمپانی مطرح و قدیمی Neumann راه اندازی اولین رابط صوتی (کارت صدا) خود با نام MT 48 را اعلام کرده است.این دستگاه اتصال USB و ADAT را به طراحی تحسین شده اضافه می کند و دارای یک رابط کاربری جدید است. و دارای برخی مشخصات چشمگیر ا..
iransample-admin 25 Mar 0 225
اگر با کامپیوتر موسیقی می‌سازید، خواه کامپیوتر شخصی یا مک، DAW شما ، به عنوان مهمترین ابزار در محیط کاریه شما است. به این ترتیب، پیدا کردن بهترین DAW برای شما بسیار مهم است.بله، احتمالاً یک میدی کنترلر، مجموعه ای از اسپیکر ..
نمايش 1 تا 8 از 38 (5 صفحه)