فهرست دسته بندی
سبد خرید شما

دانشنامه ایران سمپل RSS Feed

iransample-admin 08 Apr 0 31
کمپانی مطرح و قدیمی Neumann راه اندازی اولین رابط صوتی (کارت صدا) خود با نام MT 48 را اعلام کرده است.این دستگاه اتصال USB و ADAT را به طراحی تحسین شده اضافه می کند و دارای یک رابط کاربری جدید است. و دارای برخی مشخصات چشمگیر ا..
iransample-admin 25 Mar 0 45
اگر با کامپیوتر موسیقی می‌سازید، خواه کامپیوتر شخصی یا مک، DAW شما ، به عنوان مهمترین ابزار در محیط کاریه شما است. به این ترتیب، پیدا کردن بهترین DAW برای شما بسیار مهم است.بله، احتمالاً یک میدی کنترلر، مجموعه ای از اسپیکر ..
iransample-admin 07 Jan 0 73
3 سال پیش، سینتی سایزر آینده نگر Osmose برای اولین بار در معرض دید عموم قرار گرفت. در آن زمان هنوز یک نمونه اولیه بود. مدت کوتاهی پس از آن، آنها جایگاه های پیش سفارش را برای آن باز کردندExpressive E سه سال طول کشید تا ابزار..
iransample-admin 30 Nov 0 111
در این مقاله ما رو امکانات گسترده رکوردر جدید و حرفه ای تسکم آشنا میکنیم امکاناتی نظیرضبط 32 بیتی، ورودی های میکروفون متعدد و رابط صفحه نمایش لمسی به سبک گوشی های هوشمند، ضبط کننده برتر Tascam مملو از پتانسیل است.ضبط‌کننده ..
iransample-admin 27 Nov 0 83
برای چندین سال، Native Instruments موتور نمونه Kontakt استاندارد صنعتی خود را با مجموعه‌هایی از طیف گسترده ابزارهای مبتنی بر نمونه، ترکیب‌های مجازی و افکت‌ها در بسته‌ای به نام Komplete همراه کرده است. در نسخه‌های متعدد موجود ..
iransample-admin 27 Nov 0 103
6 PreSonus در نسخه جدید خود امکانات خوبی را وارد کرده است، و موارد مورد نیاز زیادی گسترش یافته است و با چیزی که بیش از همه به آن افتخار می کند: رابط کاربری را به هم ریخته است. تغییر همیشه خطرناک است، بیایید ببینیم آیا ارزش ای..
iransample-admin 24 Nov 0 77
وضوح میکس های خود را با راهنمای ضروری ما افزایش دهید.یکی از بزرگ‌ترین چالش‌ها هنگام میکس این است که آهنگ شما بزرگ و باز به نظر برسد، به‌ویژه زمانی که چیزهای زیادی در جریان است. چند قدم نسبتا ساده وجود دارد که می توانید انج..
iransample-admin 22 Nov 0 66
 Universal Audio سابقه طولانی در ساخت سخت افزارهای استودیویی درجه یک دارد و اخیراً آنها چند میکروفون سطح بالا را به مجموعه خود اضافه کرده اند، از جمله میکروفون شیر UA Bock طراحی شده توسط David Bock و میکروفون مدل سازی Spher..
نمايش 1 تا 8 از 32 (4 صفحه)