فهرست دسته بندی
سبد خرید شما

اطلاعات تخصصی RSS Feed

iransample-admin 20 Oct 0 133
یک سیستم کامپیوتری برای تنظیم، ساخت و یا میکس موسیقی در واقع نوعی سرمایه گذاری است که تمامی مهندسین صدا پس از مدتی باید آن را انجام دهند. اما با این که قطعات مختلفی در بازار وجود دارند که باید برای سیستم کامپیوتری خود در نظر ..
iransample-admin 23 May 0 456
بهترین وی اس تی های پیانو برای سبک پاپ : اینبار با یک پست متفاوت خدمت همراهان وبسایت ایران سمپل هستیم آن هم معرفی 5 وی اس تی پیانوی قدرتمند که با وجود این پیانوها تقریبا نیاز های شما درپروداکشن موسیقی در زمینه ی صدای پیانو بر..
iransample-admin 16 Jan 0 345
آکوستیک چیست؟آکوستیک (Acoustic) از زبان یونانی گرفته شده است و به معنای شنیده شدن می باشد، و Acoustics به معنی دانش اصوات، ایجاد، پخش، انتقال، کنترل و آثار صدا می باشد. در محیط های کاری مطابق با استانداردها و قوانین مقدار و..
iransample-admin 13 Jan 0 440
مهمترین قانون در میکس و مسترینگمیکس و مسترینگ دانش هایی هستند که هر مهندس صدا با توجه به اطلاعاتی که از این دانش ها دارد به میکس یا مسترینگ پروژه ها می پردازد. پیش روی هر مهندس صدا، دریایی از پلاگین ها و افکت ها وجود دارد ..
19 Oct 0 359
دیوارهای استودیوی حرفه ای بسیار ضخیم تر از آن است که از داخل به نظر می رسد. در حالی که پنل آکوستیک می تواند فرکانس های بالا را در یک اتاق متوقف کند ، حتی پنل چهار سانتی فقط تا حدود 1 کیلوهرتز را جذب می کند ، بنابراین تمایل به..
iransample 22 Feb 0 343
روپرت نیوروپرت نیو، طراح افسانه ای در سن ۹۴ سالگی درگذشت. بسیار متاسف هستیم که مرگ روپرت نیو را اعلام کنیم که شاید مهم ترین و موثر ترین طراح در تاریخ ضبط صدا در استودیو باشد. نیو در سن ۹۴ سالگی در خانه اش در ویمبرلی در تگزا..
iransample 24 Nov 0 490
دستگاه دی جی DJمیکسر های اولیه شامل مواردی ساده مانند تنظیم حجم صدا،سوئیچ بین دک ها و کنترل GAIN بودند.در مدل های جدید این قابلیت ها بسیار افزایش یافت.میکسر های جدید هم اکنون قادر به انجام افکت های متنوع مانند ،MED،PFL،کنتر..
iransample 04 Nov 0 392
" راهکار هایی برای میکس مدرن در سبک پاپ " موسیقی پاپ (به معنی پاپ، راک، دنس،‌ ترنس، هاوس ...) بدون دستکاری سیگنال تقریبا بی معنی است. اگر مخالفید، پیشنهاد می کنم به موسیقی پاپ در چهل سال گذشته با دقت (دقتِ بیشتری) گوش کنید...
نمايش 1 تا 8 از 11 (2 صفحه)