فهرست دسته بندی
سبد خرید شما

اطلاعات تخصصی RSS Feed

iransample-admin 04 Apr 0 74
در سال 2023 مدل‌های جدید تعدادی از مانیتورهای محبوب وارد بازار شدند. در این سال، مانیتورهایی که دارای تکنولوژی تنظیم آکوستیک هستند، محبوبیت زیادی داشتند و فروش خوبی را تجربه کردند. اگر به‌ فکر خرید مانیتورهای جدید هستید، ما د..
iransample-admin 20 Mar 0 64
خوب صدا دادن میکس شما به معنای آماده بودن آن برای پروسه مسترینگ نیست. چه خودتان بخواهید موزیکتان را مستر کنید و چه بخواهید آن را به یک متخصص مسترینگ تحویل دهید، باید مراحلی را روی میکس انجام دهید تا پروسه مسترینگ به حرفه‌ای‌ت..
iransample-admin 20 Oct 0 176
یک سیستم کامپیوتری برای تنظیم، ساخت و یا میکس موسیقی در واقع نوعی سرمایه گذاری است که تمامی مهندسین صدا پس از مدتی باید آن را انجام دهند. اما با این که قطعات مختلفی در بازار وجود دارند که باید برای سیستم کامپیوتری خود در نظر ..
iransample-admin 23 May 0 672
بهترین وی اس تی های پیانو برای سبک پاپ : اینبار با یک پست متفاوت خدمت همراهان وبسایت ایران سمپل هستیم آن هم معرفی 5 وی اس تی پیانوی قدرتمند که با وجود این پیانوها تقریبا نیاز های شما درپروداکشن موسیقی در زمینه ی صدای پیانو بر..
iransample-admin 16 Jan 0 425
آکوستیک چیست؟آکوستیک (Acoustic) از زبان یونانی گرفته شده است و به معنای شنیده شدن می باشد، و Acoustics به معنی دانش اصوات، ایجاد، پخش، انتقال، کنترل و آثار صدا می باشد. در محیط های کاری مطابق با استانداردها و قوانین مقدار و..
iransample-admin 13 Jan 0 565
مهمترین قانون در میکس و مسترینگمیکس و مسترینگ دانش هایی هستند که هر مهندس صدا با توجه به اطلاعاتی که از این دانش ها دارد به میکس یا مسترینگ پروژه ها می پردازد. پیش روی هر مهندس صدا، دریایی از پلاگین ها و افکت ها وجود دارد ک..
19 Oct 0 423
دیوارهای استودیوی حرفه ای بسیار ضخیم تر از آن است که از داخل به نظر می رسد. در حالی که پنل آکوستیک می تواند فرکانس های بالا را در یک اتاق متوقف کند ، حتی پنل چهار سانتی فقط تا حدود 1 کیلوهرتز را جذب می کند ، بنابراین تمایل به..
iransample 22 Feb 0 406
روپرت نیوروپرت نیو، طراح افسانه ای در سن ۹۴ سالگی درگذشت. بسیار متاسف هستیم که مرگ روپرت نیو را اعلام کنیم که شاید مهم ترین و موثر ترین طراح در تاریخ ضبط صدا در استودیو باشد. نیو در سن ۹۴ سالگی در خانه اش در ویمبرلی در تگزا..
نمايش 1 تا 8 از 13 (2 صفحه)