فهرست دسته بندی
سبد خرید شما

آموزش RSS Feed

iransample-admin 25 Mar 0 45
اگر با کامپیوتر موسیقی می‌سازید، خواه کامپیوتر شخصی یا مک، DAW شما ، به عنوان مهمترین ابزار در محیط کاریه شما است. به این ترتیب، پیدا کردن بهترین DAW برای شما بسیار مهم است.بله، احتمالاً یک میدی کنترلر، مجموعه ای از اسپیکر ..
iransample-admin 24 Nov 0 77
وضوح میکس های خود را با راهنمای ضروری ما افزایش دهید.یکی از بزرگ‌ترین چالش‌ها هنگام میکس این است که آهنگ شما بزرگ و باز به نظر برسد، به‌ویژه زمانی که چیزهای زیادی در جریان است. چند قدم نسبتا ساده وجود دارد که می توانید انج..
iransample-admin 04 May 0 200
مواردی که میکسمن ها هنگام میکس بسیار نگران آن هستندMatt Houghton میگوید تنها قانون میکس قابل اجرای جهانی این است که برانگیختن یک واکنش احساسی در شنونده بر همه ی اهداف دیگر غلبه دارد. در حالیکه به طور واضح دنبال کردن نکات ،..
iransample-admin 13 Jan 0 365
مهمترین قانون در میکس و مسترینگمیکس و مسترینگ دانش هایی هستند که هر مهندس صدا با توجه به اطلاعاتی که از این دانش ها دارد به میکس یا مسترینگ پروژه ها می پردازد. پیش روی هر مهندس صدا، دریایی از پلاگین ها و افکت ها وجود دارد ..
iransample-admin 13 Jan 0 101
سلفژ چیست ؟ سلفژ را می توان خواندن یک سری نت ها به صورت پی در پی و پشت سر هم و با رعایت قوانین نت ها و سکوت ها و … معرفی کرد. پایهء آموزش سلفژ دانستن ارزش زمانی هر نت است و در کنار این باید ارزش زمانی هر سکوت را نیز بدانیم...
iransample 12 Jan 0 292
همیشه میکس وکال بخش مهمی از یک موسیقی حرفه ای بوده و شاید اگر این موضوع بخوبی انجام نشود کل اثر شما از بین میرود و ضعیف صدا میدهد ما برای شما راهکارهای خوبی برای حل مشکلات میکس وکال آماده کرده ایم که امیدواریم مفید باشدان..
iransample 06 Nov 0 335
اکولایزر یا همون ابزار تنظیم زیر و بمی صدا به چند صورت موجود هست :1- اکولایزر های گرافیکی2- اکولایزرهای پاراگرافیکی3- اکولایزرهای رول آفیه نمودار دو بعدی رو تصور کنید که محور افقی اون شامل اعدادی از 0 تا 20000 یا بیشتر و محور..
19 Oct 0 304
دیوارهای استودیوی حرفه ای بسیار ضخیم تر از آن است که از داخل به نظر می رسد. در حالی که پنل آکوستیک می تواند فرکانس های بالا را در یک اتاق متوقف کند ، حتی پنل چهار سانتی فقط تا حدود 1 کیلوهرتز را جذب می کند ، بنابراین تمایل به..
نمايش 1 تا 8 از 12 (2 صفحه)