فهرست دسته بندی
سبد خرید شما

آموزش RSS Feed

iransample-admin 20 Nov 0 104
Mixing: ترکیب و میکس کردن صداها و ابزارهای موسیقی با یکدیگر تا یک صدای نهایی و هماهنگ بسازد. Mastering: فرآیند نهایی‌سازی و تنظیم صداهای ضبط شده تا به شکل حرفه‌ای و استاندارد منتشر شود. Arrangement: تنظیم و ساختاردهی قطعات مو..
iransample-admin 04 Oct 0 104
لوپ و سمپل (Loop and Sample) به دو مفهوم مختلف در موسیقی اشاره دارد:1. لوپ: یک لوپ در موسیقی به یک قطعه کوتاه از صدا یا ریتم اشاره دارد که به صورت تکراری پخش می‌شود. لوپ‌ها برای افزایش طول و تنظیم تکرار صدا، ریتم و همچنین ب..
iransample-admin 14 Sep 1 134
1.انتظار کامل از پریست ها !همیشه قرار نیست پریست ها به درستی عمل کنند تنظیمات مختلف اکولایزر و داینامیک های ترک را امتحان کنید – در حالی که دیگر ترک ها پلی می شوند – تا بتوانید صدا را هرچه بیشتر بهینه کنید. بعضی وقت ها خوب ..
iransample-admin 20 Jul 0 208
در دنیای موسیقی و صدابرداری ، انواع کابل‌های مختلفی برای اتصال و انتقال صدا استفاده می‌شود. برخی از انواع کابل‌های معمول آن عبارتند از:کابل TRSTRS (Tip-Ring-Sleeve) یک نوع کابل استریو است که دارای سه قطب مثبت (Tip)، منف..
iransample-admin 25 Mar 0 225
اگر با کامپیوتر موسیقی می‌سازید، خواه کامپیوتر شخصی یا مک، DAW شما ، به عنوان مهمترین ابزار در محیط کاریه شما است. به این ترتیب، پیدا کردن بهترین DAW برای شما بسیار مهم است.بله، احتمالاً یک میدی کنترلر، مجموعه ای از اسپیکر ..
iransample-admin 24 Nov 0 234
وضوح میکس های خود را با راهنمای ضروری ما افزایش دهید.یکی از بزرگ‌ترین چالش‌ها هنگام میکس این است که آهنگ شما بزرگ و باز به نظر برسد، به‌ویژه زمانی که چیزهای زیادی در جریان است. چند قدم نسبتا ساده وجود دارد که می توانید انج..
iransample-admin 04 May 0 295
مواردی که میکسمن ها هنگام میکس بسیار نگران آن هستندMatt Houghton میگوید تنها قانون میکس قابل اجرای جهانی این است که برانگیختن یک واکنش احساسی در شنونده بر همه ی اهداف دیگر غلبه دارد. در حالیکه به طور واضح دنبال کردن نکات ،..
iransample-admin 13 Jan 0 519
مهمترین قانون در میکس و مسترینگمیکس و مسترینگ دانش هایی هستند که هر مهندس صدا با توجه به اطلاعاتی که از این دانش ها دارد به میکس یا مسترینگ پروژه ها می پردازد. پیش روی هر مهندس صدا، دریایی از پلاگین ها و افکت ها وجود دارد ..
نمايش 1 تا 8 از 16 (2 صفحه)