فهرست دسته بندی
سبد خرید شما

آموزشی RSS Feed

iransample-admin 03 Jun 0 92
تفاوت پلاگین‌های کمپرسور و ترنزینت شیپر هم پلاگین‌های کمپرسور و هم پلاگین‌های ترنزینت شیپر (transient shaper) می‌توانند ترنزینت صدا (پیک ابتدایی صدا) را کنترل کنند. اما در چه مواقعی باید به سراغ کمپرسور برویم و در چه مواقعی م..
iransample-admin 23 Mar 0 143
1. زمان مناسب برای ضبط وکالانتخاب بهترین زمان برای ضبط وکال از نکات مهمی است که کمتر کسی به آن توجه می کند. صدای ما در هر ساعت از شبانه روز به فرم متفاوتی دارد که البته به صورت کلی شاید خیلی فرق خاصی در جنس آن مشاهده نکنید...
iransample-admin 04 Oct 0 256
لوپ و سمپل (Loop and Sample) به دو مفهوم مختلف در موسیقی اشاره دارد:1. لوپ:یک لوپ در موسیقی به یک قطعه کوتاه از صدا یا ریتم اشاره دارد که به صورت تکراری پخش می‌شود. لوپ‌ها برای افزایش طول و تنظیم تکرار صدا، ریتم و همچنین..
iransample-admin 14 Sep 0 258
1.انتظار کامل از پریست ها !همیشه قرار نیست پریست ها به درستی عمل کنند تنظیمات مختلف اکولایزر و داینامیک های ترک را امتحان کنید – در حالی که دیگر ترک ها پلی می شوند – تا بتوانید صدا را هرچه بیشتر بهینه کنید. بعضی وقت ها خوب ..
iransample-admin 20 Jul 0 571
در دنیای موسیقی و صدابرداری ، انواع کابل‌های مختلفی برای اتصال و انتقال صدا استفاده می‌شود. برخی از انواع کابل‌های معمول آن عبارتند از:کابل TRSTRS (Tip-Ring-Sleeve) یک نوع کابل استریو است که دارای سه قطب مثبت (Tip)، منف..
iransample-admin 25 Mar 0 305
اگر با کامپیوتر موسیقی می‌سازید، خواه کامپیوتر شخصی یا مک، DAW شما ، به عنوان مهمترین ابزار در محیط کاریه شما است. به این ترتیب، پیدا کردن بهترین DAW برای شما بسیار مهم است.بله، احتمالاً یک میدی کنترلر، مجموعه ای از اسپیکر ..
iransample-admin 24 Nov 0 293
وضوح میکس های خود را با راهنمای ضروری ما افزایش دهید.یکی از بزرگ‌ترین چالش‌ها هنگام میکس این است که آهنگ شما بزرگ و باز به نظر برسد، به‌ویژه زمانی که چیزهای زیادی در جریان است. چند قدم نسبتا ساده وجود دارد که می توانید انج..
iransample-admin 04 May 0 373
مواردی که میکسمن ها هنگام میکس بسیار نگران آن هستندMatt Houghton میگوید تنها قانون میکس قابل اجرای جهانی این است که برانگیختن یک واکنش احساسی در شنونده بر همه ی اهداف دیگر غلبه دارد. در حالیکه به طور واضح دنبال کردن نکات ،..
نمايش 1 تا 8 از 17 (3 صفحه)