فهرست دسته بندی
سبد خرید شما

میکس و مسترینگ RSS Feed

iransample-admin 02 Jul 0 45
برخی افراد به دلیل محدودیت بودجه یا کار در محیطی که آکوستیک مناسبی ندارد، استفاده از هدفون‌های استودیویی را به اسپیکرهای مانیتورینگ ترجیح می‌دهند، اما آیا می‌توان با استفاده از هدفون میکس‌های دقیقی انجام داد؟ آیا می‌توان با ه..
iransample-admin 25 Jun 0 57
میکسینگ مانند یک زمین پر از مین است. مخصوصا اگر به تازگی این مسیر را آغاز کرده باشید، هر لحظه ممکن است در پروسه میکس‌ مرتکب اشتباهاتی شوید و از آن‌ها غافل بمانید؛ اما در نهایت متوجه می‌شوید که میکس شما به آن چیزی که انتظارش ر..
iransample-admin 25 Jun 0 55
بدون شک Auto‑Tune یکی از معروف‌ترین پلاگین‌های تاریخ است. این پلاگین اصلاح pitch (کوک) اولین بار در سال 1997 برای سیستم‌های Pro Tools عرضه شد، پیش از آن که نسخه پلاگینی آن ساخته شود. در طول سال‌ها، آتوتیون با رقیبانی جدی مواج..
iransample-admin 12 Jun 0 131
بهترین پلاگین های EQ در سال 2024پلاگین‌های اکولایزر نقش مهمی در کیفیت میکس‌ها و مسترینگ‌های شما دارند. این روزها ما به تعداد زیادی پلاگین اکولایزر باکیفیت دسترسی داریم؛ برخی از این پلاگین‌ها سخت‌افزارهای آنالوگ را شبیه‌سازی..
iransample-admin 11 Jun 0 130
شرکت iZotope، که حالا به زیرمجموعه Native Instruments تبدیل شده، اخیرا از نرم‌افزار اصلاح صدای RX 11 رونمایی کرده است. این نرم‌افزار یک ادیتور مستقل و قدرتمند است که شامل مجموعه‌ای از پلاگین‌ها می‌باشد و برطرف کردن مشکلات غیر..
iransample-admin 23 Mar 0 188
افرادی که در استودیوهای بزرگ با میزهای میکس آنالوگ کار کرده‌اند، با چنل استریپ‌ها آشنایی دارند. اما این روش میکس کردن مختص تجهیزات سخت‌افزاری نیست و این روزها نسل جدید پلاگین‌های چنل استریپ در دسترس ما قرار دارد که همان رنگ ص..
iransample-admin 20 Mar 0 148
خوب صدا دادن میکس شما به معنای آماده بودن آن برای پروسه مسترینگ نیست. چه خودتان بخواهید موزیکتان را مستر کنید و چه بخواهید آن را به یک متخصص مسترینگ تحویل دهید، باید مراحلی را روی میکس انجام دهید تا پروسه مسترینگ به حرفه‌ای‌ت..
iransample-admin 20 Nov 0 328
Mixing: ترکیب و میکس کردن صداها و ابزارهای موسیقی با یکدیگر تا یک صدای نهایی و هماهنگ بسازد. Mastering: فرآیند نهایی‌سازی و تنظیم صداهای ضبط شده تا به شکل حرفه‌ای و استاندارد منتشر شود. Arrangement: تنظیم و ساختاردهی قطعات مو..
نمايش 1 تا 8 از 10 (2 صفحه)