فهرست دسته بندی
سبد خرید شما

Boom Library

برند: Boom Library
مجموعه افکت صوتی کارتون : یکی از موضوعات پر طرفدار و جذاب در شاخه افکت های صوتی ژانر کارتونی و انیمیشن است. در همین راستا مجموعه ای کامل و کاربردی از شرکت معتبر Boom Library با عنوان Toons را در این پست برای شما تهیه و آماده دریافت نموده ایم. این پک کم نظیر دارای بیش از 3300 نوع مختلف از انواع صداها..
38,000 تومان
برند: Boom Library
در این پست کتابخانه افکت صوتی شامل انوع مختلف پاز محوطه های صنعتی معتبر تشکیل شده است ، که یک سوم آنها مکان های نزدیک آب را تصرف می کنند ، این پکیج دارای مکان های متنوعی برای کشف است ، هم در محیط داخلی و هم در فضای باز ، شلوغ و متروک و ارگانیک ساخته شده است ، در این کتابخانه به سازه های عظیم مکانیکی..
38,000 تومان
برند: Boom Library
بانک صدای Cinematic Hits Construction Kit از شرکت Boom Library حاوی مجموعه ای از افکت های صوتی Hits برای فضاسازی و افزودن هیجان به انواع سبک های موسیقی به ویژه موسیقی متن فیلم و بازی های رایانه ای می باشد این مجموعه شامل 312 عدد افکت صوتی با کیفیت می باشد.برای استفاده از این محصول فقط کافیست..
43,000 تومان
برند: Boom Library
مجموعه افکت صوتی موجودات BOOM Library Creatures Designed شامل 75 افکت صدا حرفه ای با کیفیت بالا با فرمت WAV برای صداگذاری فیلم یا بازی می باشد. صداها برای کاربرد حرفه ای و با کیفیت 24bit مستر شده‌اند، فقط لازم است هر کدام را بکشید و در تایم لاین ویرایشگر صوتی یا ویدیویی خود قرار دهید. صدای موجودات ع..
40,000 تومان
برند: Boom Library
شما هرگز نمی توانید ابزارهای زیادی برای طراحی صدا داشته باشید، خواه گرد کردن یک صحنه یا لایه بندی و ضربه زدن. این کتابخانه با بیش از 250 فایل ابزار دستی، مانند چکش، دریل، پیچ گوشتی، و حرکات دستی، مانند خرد کردن چوب و خرد کردن سنگ، پر شده است. نزدیک به 3 گیگابایت صدا باعث افزایش سرعت، بوم یا کرک اضاف..
32,000 تومان
برند: Boom Library
مجموعه صدای Birds of Prey از شرکت Boom Library حاوی مجموعه ای از افکت های صوتی پرندگان شکاری و محیط زندگی آنها می باشد . این محصول طیف گسترده ای از افکت های صوتی جغد ها ، عقاب ها و … را در اختیار شما قرار می دهد این مجموعه شامل 164 عدد افکت صوتی با کیفیت می باشد. برای استفاده از این محصو..
37,000 تومان
برند: Boom Library
بانک صدای Mutate Organic BUNDLE از شرکت Boom Library حاوی مجموعه ای از افکت های صوتی و جلوه های ویزه صوتی می باشد. این محصول طیف گسترده ای از صداهای دلهره اور ، ترسناک ، تاریک و … را ارائه می دهد.این مجموعه شامل 114 عدد افکت صوتی با کیفیت می باشد.برای استفاده از این محصول فقط کافیست صدای مور..
36,000 تومان
برند: Boom Library
کیت ساخت و ساز MAGIC – ARCANE FORCES نه تنها شما را با بیش از 2 گیگابایت ضبط منبع بکر برای ساخت جلوه های صوتی جادویی عمیق، پیچیده و نمادین مجهز می کند. همچنین هنگام اعمال نیرو، حرکت و شکل‌گیری فیزیکی به منابع صوتی ضبط‌شده، مرزها را جابجا می‌کند. به آن مجموعه ای از صداهای بسیار پردازش شده و نیرومند و..
28,000 تومان
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)