فهرست دسته بندی
سبد خرید شما

SoundMorph

برند: SoundMorph
مجموعه ی بی نظیر افکت صوتی هیولا درون SoundMorph : در این پست کتابخانه ای با انواع افکت صدای هیولا و موجودات رو برای شما آماده دانلود کرده ایم ،  این کتابخانه شامل 18 موجود و هیولاهای مختلف می باشد که صداهایی شامل:حملات،حرکات بدن،نفس كشيدن،اتهامات،خسارت،مرگ،بازدید،درد،واکنش ها،فریاد زدن و...هیولا و ..
28,000 تومان
برند: SoundMorph
چرا اضافه کردن اندکی خون و جراحات به زندگی سالم خود بسیار لذت بخش است؟ خوب، احتمالاً به این دلیل که واقعاً یک صحنه و لحظه را زنده می کند. فقط چیزی در مورد طراحی یک صحنه با ضربه، فوران یا عذاب عالی وجود دارد که واقعاً راضی کننده است. این یکی از دسته بندی های صوتی است که نمی توانید به اندازه کافی در م..
30,000 تومان
برند: SoundMorph
طراحی صدای جادویی می تواند یکی از پر ارزش ترین و چالش برانگیزترین ژانرها باشد. برای کمک به شما، تصمیم گرفتیم Elemental را بسازیم، مجموعه ای کامل از صداهای جادویی که می توانید برای انجام به یاد ماندنی ترین و شگفت انگیزترین جادوها به آن تکیه کنید. از صدا ما اینجا در SoundMorph طرفداران بزرگ ژانر جادوی..
22,000 تومان
برند: SoundMorph
مجموعه افکت صوتی سلاح های آینده : در این پست کتابخانه افکت صوتی انواع سلاح های آینده که ایده آل برای ساخت بازی ها ، فیلم یا تلویزیون است رو براتون آماده دانلود کرده ایم ، این کتابخانه جدیدترین صداهای سلاح عالی ، منفجر ، بارگیری مجدد صداهای طراحی شده و ضبط شده شامل الکترو تفنگ ، الکترو موشک ، تفنگ ان..
28,000 تومان
برند: SoundMorph
مجموعه افکت صوتی مکانیسم Mechanism : در این پست کتابخانه افکت صوتی شامل بیش از 700 نوع مختلف انواع افکت های صوتی مکانیسم رو براتون آماده دانلود کرده ایم ، مکانیسم مجموعه ای از چرخ دنده های مکانیکی بسته های طراحی شده درب و اهرم های زنگ زده Steampunk چرخ دنده های الهام بخش همراه با ضربات ، فلز ، سرویس..
22,000 تومان
برند: SoundMorph
مطمئناً می‌توانید مجموعه‌ای از جلوه‌های صوتی معمولی و ضبط‌ شده درب قدیمی داشته باشید، یا می‌توانید مجموعه عالی پورتال‌های ما را داشته باشید، مجموعه‌ای طراحی‌شده و ضبط‌ شده با منبع باز و بسته شدن درب که به شما آزادی انجام کارهایی را که باید در لحظه انجام دهید، می‌دهد. Portals به شما این امکان را می د..
22,000 تومان
برند: SoundMorph
وقتی به مطالبی نیاز دارید که منحصر به فرد و به یاد ماندنی باشد، گاهی اوقات به گذشته نگاه می کنید و آن را با آینده ترکیب می کنید. همراه خلاق کاملی را وارد کنید تا مجموعه صداهای خود را کامل کنید: Steampunk Weapons. ما قدیمی را با جدید ترکیب کردیم تا این مجموعه متنوع و منحصر به فرد از جلوه‌های صوتی و ط..
28,000 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)