فهرست دسته بندی
سبد خرید شما

Just Sound Effects

اصطکاک - ضربه - حرکت آیا می خواهید آن صداهای متال سینمایی حماسی را که در هر فیلم یا بازی ویدیویی استفاده می شود بسازید اما ابزار مناسبی ندارید؟ METAL MOVEMENTS یک جعبه ابزار طراحی صدا قوی است که برای ایجاد ضربه های قدرتمند، تخریب عظیم و انتقال حماسی ساخته شده است. این مجموعه بسیار همه کاره از صدای ..
26,000 تومان
صدا برای خرابی و انتقال ناموفق GLITCHES به‌عنوان «بسته صوتی جدید» شما برای انواع افت فریم، شکست‌های انتقال، رابط‌های کاربری یا پروژه‌های علمی تخیلی ساخته شده است. مجموعه بزرگی از اشکالات تکی با فناوری پیشرفته که دارای اشکالات مختلف پیچیده از پیش طراحی شده است، بهترین صداهای اشکال را به استودیوی شما..
22,000 تومان
صداها برای انتقال و حرکت کتابخانه Transition Whooshes Vol.1 شامل طیف گسترده ای از صداهای whoosh است که برای رایج ترین کاربردها در تولید پست صوتی طراحی شده اند. از فوش‌های نویز سفید گرفته تا هووش‌های داپلر، هووش‌های تونال، پیچ‌های چوبی و پیچ‌های مخصوص طراحی منحصر به فرد برای آن ادویه اضافی. صداها بر..
22,000 تومان
جعبه ابزار طراحی صدا رباتیک این مجموعه صدا شامل بسیاری از ضبط ها و اجراهای یک ربات صنعتی ABB است. صداهای رباتی مانند اینها برای طراحی درهای پنوماتیک، سلاح های علمی تخیلی یا روبات ها، موتورها و وسایل نقلیه آینده نگر، هیدرولیک، سفینه های فضایی و موارد دیگر عالی هستند.ضبط شده از یک ربات واقعی ربا..
28,000 تومان
صداهای موسیقی طبیعت با این کتابخانه صداهای زیبایی را که ما در اروپا و جنگل های جنوب شرقی آسیا ضبط کرده ایم دریافت خواهید کرد. جیرجیرک‌ها، سیکاداها و ملخ‌ها معمولاً در زمین‌های باز، روی درختان یا جنگل‌های اولیه با دمای گرم یافت می‌شوند. جیرجیرک ها و جیرجیرک ها با صدای خوب یک جلوه صوتی ضروری هستند که..
24,000 تومان
حضار خود را تا سر حد مرگ بترسانید HORROR JUMPSCARES تمام صداهایی را که برای ایجاد شوک های ناگهانی و ترسناک در پروژه خود نیاز دارید به شما می دهد. استینگرهای از پیش طراحی شده، رایزرها، جامپ‌اسکیرها و موارد دیگر که از مواد اولیه مانند جیغ، تار، مصنوعی و فلز ایجاد شده‌اند – این جلوه‌های صوتی برای پروژ..
18,000 تومان
Clocks and Mechanics ابزار نهایی برای طراحی فرآیندهای مکانیکی و داستان‌گویی با تیک تاک، صدای زنگ و زنگ ساعت است. خواه شما مجبور به ایجاد حرکات مکانیکی کوچک، ابزارهای تند و تیز یا حتی مکانیزم‌های بزرگ دنده مانند ماشین‌های استیمپانک باشید، این کتابخانه همه چیز را پوشش می‌دهد.ضبط های تمیز و دقیق ض..
18,000 تومان
مجموعه ای از صدا که سنگ می کند Stones and Debris که مملو از شکستن، ترک خوردن، افتادن، غلتیدن، جغجغه کردن، کشیدن و شکستن سنگ، سنگ، آجر، سنگریزه، شن، ماسه و چینی است، مجموعه ای عالی از جلوه های صوتی فوق العاده واقعی را به شما ارائه می دهد. از ضبط‌ها برای ایجاد انعطاف‌پذیر انواع بقایای سنگ، از ته نشین..
18,000 تومان
غرش اصیل یک کلاسیک فرانسوی را با کتابخانه صدای رنو R4 GTL ما تجربه کنید. این مجموعه صوتی با دقت ساخته شده، ضبط یکی از مشهورترین مدل‌های رنو را به نمایش می‌گذارد که سفری فراگیر به صداهای مشخصه این خودروی نمادین ارائه می‌دهد.این بسته شامل عملکردهای مختلف رانندگی است که هر کدام از منظرهای میکروفون ..
24,000 تومان
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)