برند اتریشی LEWITT در سال 2009 با هدف آوردن  نوعی نوآوری فنی، به بازار میکروفون های بسیار سنتی تاسیس شد.این ویژگی ها به وضوح در ظاهر مدرن میکروفون های LEWITT و همچنین در بسیاری از ویژگی های غیر عادی آنها مشهود است. برای مثال، اولین مدل های این شرکت یک سیستم مبتنی بر منو را ( menu-baced)، برای پیاده سازی طیف گسترده ای از گزینه  های پد و فیلتر معرفی کردند در حالی که LCT 640 TS بعدی آن ها خروجی های جداگانه ای را برای دیافراگم های جلو و عقب خود ارائه کرد که به کاربران اجازه می داد الگوی قطبی میکروفون را پس از ضبط با استفاده از یک پلاگین DAW خاص تغییر دهند.

درLCT 940 ،LEWITT در استفاده از مراحل بهره ی دوگانه – یکی حالت سالید(جامد) و دیگری ولو(valve ) پیشگام بود- به این معنی که کاربر می تواند در درجات مختلفی ازشکستنی های هارمونیک و اشباع ترکیب شود، و LCT1040 پرچمدار، این مفهوم را به سطح جدیدی می برد. LCT1040 که به عنوان سیستم میکروفون نهایی در نظر گرفته شده است دارای یک ولو E88CC با طول عمر زیاد است و واحد کنترل آن مجددا به شما امکان می دهد بین مراحل افزایش ولو (valve) و حالت سالید میکس کنید. با این حال در این جا چهار تن مختلف والو وجود دارد که حالت های clear (که درآن تیوب به لحاظ فنی در مطلوب ترین حالت کار میکند)، warm (با فرکانس های بالای ملایم)، dark (با فرکانس های بالای محدود برای سورس هایی که صدای روشن دارند)، و saturated (با هارمونیک های بیشتر و کامپرشن ملایم) را به شما ارائه می دهد. علاوه بر این،  چهار گزینه مختلف  high-pass و چهار تنظیم مختلف از پد برای شما وجود دارد.

اگر فکر می کنید گزینه های آن بسیار زیاد هستند، دلیلش این است!
هنگامی که ویرایشگر فنی ما،Hugh Robjohns ،LCT 1040 را در فوریه 2022 بررسی کرد، او آن را به عنوان یک پدیده ی کامل برای استفاده توصیف کرد.گزینه های clear,warm,dark یا saturated انتخاب کنید و به کمک آن سریع، بی صدا وبسیار دقیق به زیبا تر کردن آن بیفزایید. هر تنظیمی که انتخاب شود، این میکروفون کیفیت و کلاس واقعی خود را به نمایش می گذارد.
واقعا تحسین برانگیز است برنده ی مسابقه ی انحصاری sos این ماه میتواند لذت استفاده از آن را تجربه کند.