در حالی که جهان می‌پرسد آیا زمان محدود کردن قرار گرفتن در معرض هوش مصنوعی برای بشر فرا رسیده است، ما می‌پرسیم آیا زمان آن رسیده است که هوش مصنوعی را در معرض محدودیت‌ها قرار دهیم؟ وقت آن است که مستر خود را خودکار کنید

AI Master یک افزونه مسترینگ جدید است که امیدوار است تمام رمز و راز فرآیند مسترینگ را از بین ببرد. این مفهوم بر تسلیم شدن کنترل به هوش مصنوعی در پلاگین متکی است، زیرا هر آنچه را که در زنجیره مسترینگ نیاز دارید محاسبه می کند. عناصر ویژه مسترینگ که عبارتند از تنظیم محدوده دینامیکی لیمیتینگ و کامپرشن، اکولایز، استریو ایمیج  و موارد دیگر.

هنگامی که این عناصر به طور خودکار تطبیق داده شدند، سیگنال خروجی سالمی را فراهم می کند که برای استفاده در دنیای واقعی آماده هستند. از این رو، می توان آن را یک افزونه ایده آل برای آماده سازی تراک ها برای مصرف تجاری در نظر گرفت.

با توجه به اینکه کل فرآیند خودکار است، عملیات حداقل است. در وهله اول، AI Master به یک سیگنال نیاز دارد، با اولویت یک سیگنال پردازش نشده یا مستر نشده، با هدروم -6dB.طبق گفته Exonic UK، ارائه AI Master هر چیزی بیش از 0dB باعث عصبانیت آن می‌شود و ما آنقدر شجاع نبودیم که هوش مصنوعی را با یک چوب امتحان کنیم. ما حرف آنها را قبول می کنیم!

ایده آل این است که افزونه را در گذرگاه اصلی خود بدون افزونه های اضافی قرار دهید. سپس AI Master را در حالت Analyze که در اصل یک حالت لیست است قرار می دهید و کل آهنگ خود را پخش می کنید. پس از تکمیل، الگوریتم اصلی سفارشی شما ایجاد می‌شود و به شما اجازه می‌دهد تا افزونه را در حالت Master قرار دهید و ترکیب خود را با رنگ‌های فنی باشکوه پخش کنید.

شکی نیست که آینده ای برای این فناوری وجود دارد، اما ما احساس می کنیم که این تکنولوژی هنوز جای کار دارد و سزاوار کنترل و تفاوت های ظریف بیشتری هستند.با این اوصاف، امیدواریم که در آینده ای نه چندان دور شاهد شکوفایی های بیشتر این تکنولوژی در عرصه ی موسیقی باشیم