3 سال پیش، سینتی سایزر آینده نگر Osmose برای اولین بار در معرض دید عموم قرار گرفت. در آن زمان هنوز یک نمونه اولیه بود. مدت کوتاهی پس از آن، آنها جایگاه های پیش سفارش را برای آن باز کردند

Expressive E سه سال طول کشید تا ابزار بیانی نوآورانه خود را تکمیل کند. اما این نیز به دلیل بیماری کرونا، کمبود کشتی، مشکلات  تحویل و غیره مشکلات زیادی برای شرکت به وجود آورد اما اکنون این کار را انجام داده و پروژه خود را تکمیل کرده است. اولین Osmoses را به دست علاقه مندان به دنیای سینت سایزر ها رساندند.

بیانی ای اسمز
سال گذشته در Superbooth، توانستم مدت بیشتری Osmose را لمس کنم. نواختن Osmose یک تجربه بسیار خاص و بدیع بود زیرا واکنش آن به صدا کاملاً متفاوت از یک سینت کلاسیک است. به این دلیل که Expressive E یک صفحه کلید کاملاً جدید برای این ساز ایجاد کرده است.

برخلاف صفحه‌کلید «سنتی» با پس‌تاچ پلی‌فونیک (Hydrasynth…)، که در آن از کلیدهای کلاسیک‌تر استفاده می‌شود مهندسان شرکت Expressive E یک صفحه کلید سفارشی را بوجود آوردند

این دستگاه از یک مکانیزم ثبت اختراع A.K.A استفاده می کند که در آن هر کلید سه بعد کنترل را ارائه می دهد: فشار چند صدایی، پس از لمس، و کنترل گام. مزیت بزرگ Osmose این است که این فناوری در یک صفحه کلید کلاسیک تعبیه شده است. بنابراین نوازندگان می توانند دانش خود را ادامه دهند و همچنین آن را به بیان سه بعدی سوق دهند.

علاوه بر این کیبورد نوآورانه، Osmose دارای یک موتور صوتی با تنظیم دقیق است. این بر اساس Haken Audio EagenMatrix است که Osmose را به یک سینتی سایزر قدرتمند چند موتوره تبدیل می کند.

می‌توانید چندین فرم سنتز مانند VA یا مدل‌سازی فیزیکی را که کاملاً با توانایی‌های بیانی صفحه‌کلید هماهنگ است، کشف کنید. ایده آل برای تقلید صداهای ارگانیک و آکوستیک.

اکسپرسیو E Osmose Release

ویژگی های کلیدی
49 کلید در اندازه کامل با کنترل سه بعدی (3D).
سینت دیجیتال 24 صدای مستقل، کنترلر MPE MIDI و کنترلر MIDI
موتور مدولار دیجیتال مجهز به EaganMatrix توسط Haken Audio با آنالوگ مجازی، FM، مدل‌سازی فیزیکی و موارد دیگر.
2 ورودی پدال پیوسته، قابل تخصیص به پارامترهای حفظ یا ترکیب
DIN MIDI In، MIDI Out/Thru، USB Type B
دو خروجی خط شبه متعادل 1⁄4 اینچی، خروجی هدفون TRS 1⁄4 اینچی
آنچه Osmose ارائه می دهد آینده نگرانه و نوآورانه است. این یک کنترلر MPE MIDI نسل بعدی است که بازی سنتی را گسترش می دهد.